Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

server case

  1. Нема Слика

    Ново серверско куќиште Inter-Tech 3U-30240

    Се продава серверско куќиште Inter-Tech 3U-30240. Куќиштето е ново и некористено до сега, доаѓа во оргиналниот пакет со сите додатоци. Куќиштето е купено преку Computeruniverse по цена од 122 EUR плус испорака и други трошоци. Го продавам ради што ми остана вишок. Доколку се монтира на Rack...
На врв Дно