Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

series

 1. Costigan_Jr

  Продавам Corsair Hydro Series™ H105 (+ AM4 )

  Продавам водено ладење во одлична состојба. Комплет со целосното паковање и сите пропратни додатоци + АМ4 адаптер (купен дополнително). Воденото ладење е користено на рачно подесен број на вртежи на пумпа (преку BIOS) да не надминува 50% од брзината која може да ја достигне ( што директно...
 2. DrMTR

  MikroTik hAP AC фалична серија?

  Изгледа дека hAP AC има уреди кои што покажувааат слаби перформански кога се изложени во топла просторија. Еве неколку од тестовите што се изведени од лице кое што купило повеќе уреди и сите го покажале истиот проблем. според ова колку повисока температура толку повеќе има drop на...
На врв Дно