Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

сео

 1. ContentBot

  Случај Vlada.mk: Што е SEO спам, spamdexing и како може да се отстрани

  Пред девет месеци, на сајтот на Владата на Република Северна Македонија – vlada.mk – сѐ продаваа повеќе модели на спортски патики и ташни. Случајот е застрашувачки ако се земе предвид дека наместо модели на патики, хакерите кои добиле пристап до сајтот на vlada.mk искористувајќи ги неговите...
 2. JasSum

  SEO

  Ми треба SEO експерт. Ќе треба да се средуваат сајтови на клиенти, може да се водат и социјални мрежи. Се работи од дома. Доколку сте заинтересирани пратете порака или препорачајте некој/а што ќе знае да го работи тоа. Админи, ми треба човек од форумот, не сум фирма, не можам да постирам на ит...
На врв Дно