Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

sensor

 1. Mi Smart Sensor Set zhtz02lm

  Mi Smart Sensor Set zhtz02lm

  Се продава Mi Smart Sensor Set zhtz02lm нов, без гаранција. Сетот содржи: Kонтролен Мi панел Два сензори за движење, Два сензори за прозор/врата Безжичeн прекинувач.
 2. dimsa

  Mi Smart Home

  Гледам дека на Gear Best има неколку парчиња од целината на Mi за Smart Home што делуваат интересно ( сензори, аларми, и сл.) Па ме интересира дали некој има нарачано нешто, искуство ? @the_maker Некоја информација за ова, гледам на сајтот на hi.mk има секција ама нема производи ?
На врв Дно