• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sennheiser hd 595

  1. Multipass

    Jamo S 426 & Sennheiser HD 595

    Продавам surround звучници Jamo S 426 black ash верзија. Поседуваат одличен бас соодветен за филмови/музика и немаат потреба од засебен subwoofer. Цена: 9000 денари. И аудиофилски слушалки Sennheiser HD 595 со отворен дизајн и неутрален чист звук, многу лесни за повеќе часовно слушање. Ја чувам...
На врв Дно