Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

senior

 1. fikisipi

  Која е првата верзија на Python што ја имате пробано?

  Да видиме македонските Пајтон сениори колку се сениори :) Инспириран од:
 2. A

  Senior JAVA Developer

  За конкретен проект потребен е Senior JAVA Developer. За повеќе инфо, ве молам пишете во ПП. Поздрав, Alpha Media
На врв Дно