Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

se2

  1. iPhone se 2020 Зачуван

    iPhone se 2020 Зачуван

    Здраво ит другари Ве молам ако сакате некоја проценка на ајфонот,донесен од странство,каде што јас го купив заклучен на iCloud locked to the owner,но успешно избришан е iCloud,-от,не е бајпас тоа,телефонот не е сервисиран и не е отваран,повеќе слики подоцна ќе ставам со заштитното стакло е,темна...
На врв Дно