Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

се продаваат 3 tp-link 16-port switch-ови

  1. Се продаваат 3 TP-Link 16-port Switch-ови, 3 UPS-а и многу мрежни кабли

    Се продаваат 3 TP-Link 16-port Switch-ови, 3 UPS-а и многу мрежни кабли

    Се продаваат: Три TP-Link TL-SG1016D 16-port Metal Gigabit Switch (скоро нови, исправни и многу малце употребувани) 2500 денари по парче Четири исправни UPS, два Hantol (едниот со исправни батерии - 2500 денари), другиот без батерии 1500 денари, Enjoy без батерии - 2000 денари Многу мрежни кабли...
На врв Дно