Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

се продава

  1. cppffs

    Продадено Xiaomi Amazfit GTS Obsidian Black

    Како што кажува насловот имам за продажба Xiaomi Amazfit GTS Obsidian Black користен е една година и неколку месеци часовникот е во изворедна состојба доста зачуван. Купен е 8490 денари од Анхоч, како што памтам имаше само 1 година гаранција која моментално е помината. Одличен часовник во...
На врв Дно