• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sdram

  1. alekcackko

    Барам SDRAM 128/256 MB

    Како што е насловот на темата, дали има некој таков рам за продавање? Ми треба за постар компјутер.
На врв Дно