• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

screwdrivers notebook

  1. steelseries

    Штрафцигери за лаптоп.

    Здраво, ме интересира какви штрафцигери се користат за отварање на лаптоп.Имам Асус X550LB што сакам да го отворам за чистење.И добра термална паста. Ако може да ми пратите линк или кажете кај има, во Скопје по можност. Фала однапред :]
На врв Дно