• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

scree protector

  1. bxxxn

    Screen Protector

    Здраво, После подолго време на користење на телефонот, оригиналниот скрин протектор беше за замена и нарачав по случаен избор од Али. Пристигна скрин протектор со лепило засебно. Не го залепив добро, секако и лепакот се потроши. Прашањето е дали знаете каде би можел да се купи локално само...
На врв Дно