• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

scree protector

  1. bxxxn

    Screen Protector

    Здраво, После подолго време на користење на телефонот, оригиналниот скрин протектор беше за замена и нарачав по случаен избор од Али. Пристигна скрин протектор со лепило засебно. Не го залепив добро, секако и лепакот се потроши. Прашањето е дали знаете каде би можел да се купи локално само...
На врв Дно