• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

school

  1. P

    Office 365 for school. Дали некој во МК се има регистрирано?

    Здраво. Сакам да знам дали некoe училиште во МК има регистрирано овој пакет https://products.office.com/en-us/academic/compare-office-365-education-plan Пополнив регистрација, се регистрирав на Емаил со сопствен домен но не добив одговор. Ме интересира бесплатниот пакет
На врв Дно