Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

schiit

  1. Schiit Asgard 3

    Schiit Asgard 3

    Schiit Asgard 3 Мојот омилен засилувач за слушалки на сите времиња. Го продавам зашто бирото ми е натрупано со милијарда парчиња опрема. Морам да тргам монитор за да го поставам. Само заради оваа причина воопшто не сум го приклучил скоро два месеци. По се изгледа така и ќе остане подолго време...
На врв Дно