Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

scam

 1. orce97

  Redbull SCAM

  Pozdrav, deneska se izgorev na scam od "navodno" redbull. Imaa reklama za paket redbull i gratis mal frizider. Otvoriv link stranicata deluvase legitimno vnesuvas podatoci i plativ 2 evra.. Mi stiga mejl na meil od sosem treta stranica bookstandread koja ima sediste vo kipar(grcija) se logirav...
 2. Antonio002

  SportVision Фишинг измама

  На фејс и инстаграм рилс често пати сабајлево ми излезе рекламава, Од далеку се гледа дека е чиста превара, Што мислите дали некој ке падне на оваа измама?
На врв Дно