• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sc gaming evga nvidia

  1. StefAngel

    Продадено Се продава EVGA SC gaming 1060 ACX 2.0

    Се продава следната графичка линк Гаранција има до јули 2020 година од амазон Германија. Цена 9500мкд
На врв Дно