• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

savage

  1. zipi123

    Менувам Menuvam 2x4gb ddr3 1600 za 1x8 1333

    Menuvam 2x4gb ddr3 1600mhz hyper x savage red UDIMM za 1x8gb ddr3 1333mhz(nebiten proizvoditel) +doplata vasha od 500den.
На врв Дно