• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sata kabli

  1. zipi123

    Kupuvam graficka + 5 sata kabli

    Zdravo drugari :D Kupuvam graficka karta 750ti ili so slicna jacina na istata(pozleno e da ima samo 1x6 pin) cena: do 3000 den Sata kabli nebitno kakva boja :D cena: ne znam
На врв Дно