• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sata dvd

  1. BlackOuttheWoRlD

    Предлог на добар двд режач

    Здраво другари Ми треба предлог за добар двд режач за снимање на цдта двд и обични (Да работи секогаш да е брз за снимање и читање околу 200-300 цдета за режање) Сата или иде да биде,до колку некој има што не му треба може да ми пиша пп и за цена... Благодарам однапред
На врв Дно