Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

sas

  1. 12TB (4x 3TB) SAS дискови 3,5 Seagate Constellation ES.2

    12TB (4x 3TB) SAS дискови 3,5 Seagate Constellation ES.2

    Се продаваат 4x SAS диска 3,5инчни користени тестирани 0 лоши сектори - 7.000мкд фиксно за сетот од 4 - праќам по ЕЛС низ цела МК. Constellation ES.2 3TB Specifications (ST33000650SS/ST33000641SS) Capacitie: 3TB Interface: SAS 6Gbps Spindle Speed: 7200RPM Cache: 64MB Seek...
На врв Дно