• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

samsung s8

  1. spiritfly

    Сакам Да Купам Samsung S8?

    По повод нашата годишнина, сакам жена ми да ја изненадам со S8-ца (да, пукнете бивши :oh: ..сите две :blush: ). Бидејки често патуваме до Грција(лето) и Бугарија(зима) и користиме бугарска картичка за 4Г во тие земји. Бај д веј, со укинувањето на роумингот во ЕУ, бугарската картичка супер си...
На врв Дно