Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

samsung s7 edge update-bricked

  1. Garfield'

    s7 edge паднат софтвер на целосен андроод

    здраво имам еден проблем со телот. се правеше упдате на софтерот од телот. но беше празен 3/ батерија имаше и угасна за батерија,после уклучување на телот го покажува логото на s7 edge и оди на recovery и кажува дека нема recovery и пак се рестартира. Пробав да го флешнам не сака,бидејќи е...
На врв Дно