Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

samsung s21+

  1. Продавам Samsung S21+ 8/128

    Продавам Samsung S21+ 8/128

    Продавам Самсунг S21+ 8/128gb, purple. Користен е 2 години со заштитна маска, купен у Холандија (истечена гаранција). Телефонот е максимално сочуван, без гребки, оштетувања и слично. Доаѓа со оригинална кутија, без полнач, и нов сет стакло + маска. Се продава поради надградба, така да без замени.
На врв Дно