Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

samsung s21 fe

  1. Продавам Samsung S21 FE , нов, неотпакуван, некористен, гаранција 24м

    Продавам Samsung S21 FE , нов, неотпакуван, некористен, гаранција 24м

    Samsung S21 FE 5G 128/6GB Се продава нов Самсунг С21ФЕ, неотпакуван и некористен Гаранција 24 месеца Модел: SM-G990B2/DS РАМ: 128 GB Меморија: 6 GB Боја: Graphite
На врв Дно