Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

samsung s20 fe

  1. XGeorge27

    Продадено Samsung S20 FE 5G

    Проценка а воедно и продажба на Самсунг S20 FE , купен е од Германија нема никакви оштетувања редовно со маска и заштитно стакло може да се виде и на сликите Процесор - Exynos
На врв Дно