Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

samsung odyssey g5

  1. Samsung Oddysey G5 27" QHD 144Hz Gaming Display

    Samsung Oddysey G5 27" QHD 144Hz Gaming Display

    Продавам Samsung 27" Монитор за гејминг 144hz 2560x1440 резолуција. ЦЕНА: 10,000 денари Мониторот е како нов користен помалку од година дена, нема никакви гребаници/оштетувања. Се продава бидејќи не ми одговара за работата затоа што е Curved и затоа што ми треба подобар приказ на бои. ПС...
На врв Дно