• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

samsung gear s3 frontier

  1. Oktar

    Samsung Gear S3 Frontier

    Здраво... бидејки повеќе сум фан на механика кај часовници одколку на електроника, решив да му најдам нов дом на на гореспоменатиот паметен часовник. Како што имам и наведено неколку пати на форумов, часовников како уред си е супер, можеби и најкомплетен паметен часовник на пазарот заедно со...
На врв Дно