• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

samsung galaxy watch

  1. fuzzjaw

    Продадено Galaxy Watch 46mm

    Барам проценка за Samsung Galaxy Watch (46mm, сив/црн), доколку одговараат проценките ќе оди на продажба. Купен е на 03.02.2020 од Мобеликс, и има важечка гаранција до 02.02.2021, значи користен е точно два месеци. Состојбата му е 10/10, функционално е беспрекорен, козметички нема никакви траги...
На врв Дно