• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

samsung galaxy s8

 1. l1d0v1c

  Проценка Samsung Galaxy S8 со пукнат екран

  Ај ако може една проценка за Samsung Galaxy S8 Orchid Gray со пукнат екран. Се друго си функционира како што треба, а рамката и стаклото од позади се речиси не гребнати. Инаку станува збор за 64GB / 4GB RAM верзија. Со телефонот следува оригинална кутија, оригинален полнач и четири...
 2. fuzzjaw

  Проценка Samsung Galaxy S8

  Како што гласи насловот, барам проценка на Samsung Galaxy S8 (SM-G950F, Exynos варијанта, Midnight Black). Телефонот е со пукнато стакло во горниот десен ќош (од пред 2-3 дена). Оштетено е само стаклото напред, дисплејот нема никаков проблем, ниту оштетени пиксели ниту ништо друго. Исто така...
На врв Дно