• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

samsung buds

  1. Андреј

    Samsung Galaxy Buds слушалки: Со софтвер до подобар звук

    Неодамна ги купив Samsung Buds за некои 90 евра преку оглас од некој што ги добил со телефонот. Неотворени, по добра цена (нови се 120), па реков ајде да пробам. Она што најмногу ме интересираше беше всушност апликацијата која работи само на Андроид. Со неа покрај фабричниот тјунинг, добивате...
На врв Дно