• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

#samsung

  1. Ficho

    Проценка Samsung Galaxy J7 (2016) Gold

    Ве молам за некоја проценка за телефонот. Земен од ВИП, мислам дека е пројдена гаранцијата со оглед на тоа дека стигна време за нов договор. Кутија, полнач, силиконска маска. Естетски оштетувања, се гледа во сликите, само доле десно од страна ситно оштетување. 16Гб варијантата. Се продава заради...
На врв Дно