• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

samsung 250gb 850 evo series ssd sata iii

  1. Pinceta

    Samsung 250GB 850 EVO

    Здраво луѓе, Сакам да се подновам со 850 EVO 250gb, но нешто не ми е јасно со нашиве продавници и нивните продукти. Искрено не сакав да се јавам кај нив директно за да ми објаснат они, пошо мислам дека за да се продаде може се да ми кажат. Samsung SSD 250GB 850 EVO Basic, 2.5", SATA 3...
На врв Дно