Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

самсунг

 1. Продавам Samsung A53 5G White 6/128

  Продавам Samsung A53 5G White 6/128

  Како што кажува насловот, се продава Samsung A53 5g црн, користен година дена, женска рука, супер сочуван, земен од ВИП. 6/128GB. Состојба по мене еве да речеме 9/10. Гаранција има преку работа на госпожата ми (која се поднови со S21FE), уште мислам година дена, ама пошто ќе треба недајбоже да...
 2. P

  Замена на батерија

  Сакам да ја заменам батеријата на Samsung S10, но не знам во која мобилара да отидам. Ќе може ли да ми предложите добри мобилари за замена на батерија? И дали би се зачувала водоотпорноста после замената? Во близина ми се МегаМобил и Мобитек.
 3. Се продава монитор 28" 4К 144Hz IPS Samsung G70A

  Се продава монитор 28" 4К 144Hz IPS Samsung G70A

  Како што гласи насловот го продавам горенаведениот монитор. Користен во домашни услови во непушачка просторија. Како вчера отпакуван, без никакви оштетувања/грепки, без мртви пиксели. Купен беше 23.9.2022 со 2 години гаранција од Нептун. Гаранцијата ке се обидам да ја најдам низ дома. Пакување...
 4. Surreal

  Проблем Зуење на нов монитор SAMSUNG LU 28R550 UQRXEN

  Здраво, Се надевам дека темава е на правилно место. Пред извесно време земав монитор SAMSUNG LU 28R550 UQRXEN (овој) од Нептун. На прв поглед, сѐ си беше во ред, слика одлична, ниту еден мртов пиксел, сѐ тип топ. По чепкање низ Settings на самиот монитор наидов на проблем. Односно, при...
 5. Samsung S10+

  Samsung S10+

  Здраво, Продавам Самсунг С10+/SM-G975F/DS у задоволнителна состојба. Има минимална „линија“ на долната лева страна шо не претставува проблем при користење. За време на дожд доколку екранот е „жива вода“, тогаш знае тачот да зеза малку али со едно бришење од маица, се враќа назад од еволуираната...
 6. Нема Слика

  Samsung A22 5G

  https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a22_5g-10873.php 4/64 Нов со гаранција, два дена работен вклучен sync и потоа оставен во кутија
 7. I

  Неуништлив Самсунг НОУТ 3 SM-N9005

  Ви го претставувам мојот НОУТ 3 (види слики), телефонов е купен од Острелија пред цирка 4 години веднаш после рилис дејт. Сиротиот има паднато од метро и пол висина и повеќе на сите можни градежни материјали за ниска градба како цемент, асфалт, бекатон плочки, мермер, гранит, камења па и во...
На врв Дно