• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sajt na godinata

  1. NecrotoX

    Сајт на годината 2017

    Ајде честито трето место, поразени од Neptun и setec.mk :oh: Инаку оваа година за генерален победник е избран сајтот на Lyoness Macedonia, пред Grouper.mk и CRNOBELO.com Победниците во останатите категории може да ги видите овде.
На врв Дно