Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

saitejk

  1. Saitek/Logitech X52 Pro throttle stick

    Saitek/Logitech X52 Pro throttle stick

    Продавам Saitek/Logitech X52 Pro throttle дел од H.O.T.A.S.. Се работи само за throttle stick-от, без joystick. Функционира независно преку USB и со било кој joystick/рачка. Се си функционира, но има траги од користење - излижан е гумираниот дел на рачката, гребаници и слично. Проценка па ќе...
На врв Дно