• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sager

  1. draganamon

    Sager laptopi

    Zdr decki, Sakav da prasam dali nekoj ima iskustvo so Sager laptopi. Konkretno sum zainteresiran za Sager NP8677-s, pa sakav da prasam za preporaka od poiskusni clenovi na forumov...
На врв Дно