• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

s8+

  1. spiritBreaker

    Проценка SAMSUNG s8+

    на проценка оди телефончето, земен од од @uwemi , со него идат 2 маски, оригинален полнач. бојата му е midnight black, 64GB верзија. не е заклучен на ниедна мрежа, без гаранција. апдејтиран е со сите последни апдејти шо стигнаа за него, security patch e 1ви септември
На врв Дно