• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

s7 edge

  1. spiritBreaker

    Менувам S7 Edge Jet black за Samsung S8

    Менувам с7 еџ црн, Exynos верзијата (дуос) , преостанати уште 3 месеци од гаранција, за Самсунг Ѕ8 со моја доплата. услов е да е во добра состојба, непаѓан, неудиран. секој заинтересиран нека ме контактира во ПП.
На врв Дно