Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

s22

 1. Проценка на Samsung S22

  Проценка на Samsung S22

  Ме интересира проценка на горе наведениот телефон. Купен е од Анхоч пред некои 5 месеци и е сеуште под гаранција, без гребаници, користен со маска и стакло од прв ден (слики ќе атачирам зависно од проценката).
 2. Продавам Samsung Galaxy S22 нов.

  Продавам Samsung Galaxy S22 нов.

  Нов донесен од Германија, 24м интернационална неотпакуван. Црна боја.
На врв Дно