Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

s21+

  1. Продавам S21+ 8/128 во беспрекорна состојба

    Продавам S21+ 8/128 во беспрекорна состојба

    ако што гласи насловот продавам Samsung S21+ 8/128 Exynos 2100 во беспрекорна состојба, без никакви гребки модификации или сервисирање по истиот. Од прв ден го користам во Caseology Parallax футрола платена 30-тина евра. Телефонот го користам година и 3 месеци. Доаѓа во комплет со полнач...
На врв Дно