Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

s20+

 1. Samsung S20 Plus 128GB Cosmic Gray

  Samsung S20 Plus 128GB Cosmic Gray

  Продавам Samsung S20 Plus. Купен пред скоро две години од Мобиком Битола и користен од прв ден со заштитна маска и стакло. Без никакви физички оштетувања. Никогаш не е сервисиран. Доаѓа комплет со кутија и полнач плус неколку заштитни маски. Локација Охрид. Праќам по карго на ваш трошок ( на...
 2. Нема Слика

  Samsung S20+ 8/128 Cosmic Grey

  Samsung S20+ 8/128 Cosmic Grey, SM-G985F/DS (дуал сим), купен од мобилара (нов фабрички запечатен) , само што му истече гаранција, користен, во одлична состојба без ниту една гребнатинка, комплет во кутија со сите негови додатоци како USB C AKG слушалки и 25W фаст чарџер. Батеријата не е...
 3. gremlin

  Samsung S20+

  Купувам нов или користен Samsung S20+.
На врв Дно