• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

s10plus

  1. Oktar

    Samsung Galaxy S10+

    Го продавам телефонот... корона, кризни времиња, економијата на колена, а јас како обичен копач во рудникот неможам да си дозволам ваков скап уред :( ако досега не пуштивте солза, каде ќе ви оди душа бре? Иначе телефонот е во исклучително одлична состојба, нема никаде ни грепка ни бутур. Купен е...
На врв Дно