Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

s10+

 1. Нема Слика

  Samsung Galaxy S10+ Plus SM-G975F/DS

  Продавам Samsung Galaxy S10+ Plus SM-G975F/DS 8/128GB јас сум прв сопственик, телефонот не е отваран/сервисиран, сочуван е максимално и доаѓа со комплетно пакување. Ве молам за проценки. Благодарам
 2. Samsung Galaxy S10+ (Plus) 8GB/128GB

  Samsung Galaxy S10+ (Plus) 8GB/128GB

  Продавам Samsung Galaxy S10+ со 128GB ROM и 8GB RAM. Конкретниот модел е SM-G975F, а боја е WHITE OPS. Купен, користен и донесен од роднина во Австралија. Не е заклучен и работи на сите мрежи. Обновен е и е на најновата Андроид 12 верзија. Има минимални траги на користење. Со него одат 2...
На врв Дно