Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ryzen 9

 1. Се продава лаптоп Legion Slim 7 Gen 6 (15" AMD) Gaming Laptop

  Се продава лаптоп Legion Slim 7 Gen 6 (15" AMD) Gaming Laptop

  Се продава лаптоп купен од анхоч Април 2022, сеуште под гаранција до Мај 2024. Лаптопот е користен на док и нема знаци на користење. Контакт: 078 299 589 AMD Ryzen™ 9 5900HX Processor NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 Laptop GPU, 6 GB GDDR6, Boost Clock 1425 MHz, Maximum Graphics Power 100W 15.6" UHD...
 2. Costigan_Jr

  Продадено AMD Ryzen 9 3900X

  Продавам процесор AMD Ryzen 9 3900X купен од VisionStudio на 23.09.2019. Со валидна гаранција до 23.09.2022. https://www.amd.com/en/products/cpu/amd-ryzen-9-3900x Процесорот е во одлична состојба, користен е на сток вредност. Се продава поради надградба. Цена 26.000 денари
 3. gremlin

  Продадено AMD Ryzen 9 3900X

  Се продава процесор AMD Ryzen 9 3900X купен од нексио средина на ноември 2019. https://www.amd.com/en/products/cpu/amd-ryzen-9-3900x Процесорот е во одлична состојба, користен е на сток вредност и не е никогаш оверклокуван. Се продава поради замена со 5950Х :) . Цена 24.000 Контакт: 077-773-015
На врв Дно