• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ryzen 9 motherboard

  1. Garfield'

    Што кулер или матична може да се стави?

    Здраво Од каде можам да знам кој кулер треба да ставам во матичната за процесорот Ryzen 9 3900X и која матична можам да ја ставам? Барав во мк но ништо не најдов од ryzen 9 и матична Благодарам однапред.
На врв Дно