• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ryzen 9 3900x

  1. Costigan_Jr

    Продадено AMD Ryzen 9 3900X

    Продавам процесор AMD Ryzen 9 3900X купен од VisionStudio на 23.09.2019. Со валидна гаранција до 23.09.2022. https://www.amd.com/en/products/cpu/amd-ryzen-9-3900x Процесорот е во одлична состојба, користен е на сток вредност. Се продава поради надградба. Цена 26.000 денари
На врв Дно