Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ryzen 7 3700x

  1. Ryzen 7 3700X

    Ryzen 7 3700X

    Се продава AMD Ryzen 7 3700X BOX без гаранција (купен од Нексио, гаранцијата е истечена на 23.10.2022). Се продава поради upgrade на 5900X. Процесорот доаѓа исчистен од термална паста, спакуван во оригиналната кутија со оригиналниот Wraith PRISM кулер (напомена кулерот оригинално доаѓа со два...
На врв Дно