Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ryzen 5 1600af

  1. Ryzen 5 1600AF

    Ryzen 5 1600AF

    Се продава процесор Ryzen 5 1600AF супер сочуван и во одлична состојба. Процесорот е стар 2 години и 8 месеци, има преостаната гаранција до 4ти месец но листот од гаранцијата ми е изгубен така да пиши пропало за гаранцијата со останати 3 месеци. Процесорот следи со фабричкиот кулер, никогаш не е...
На врв Дно