• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ryzen 2700

  1. rippermkd

    Менувам ryzen5 2600 za 2700/x

    како што вели насловот, менувам со моја доплата се разбира, има гаранција до 31 октомври 19. сток кулерот е користен само еден ден. оверклокнат со ниска волтажа.
На врв Дно