• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ryzen 2600

  1. rippermkd

    Продадено Konfiguracija

    водно ладење ЕК+byksky HARD TUBING, радијатор од 360x120x65mm од најдебелите што постојат ryzen 2600 @4250mhz, 1.36v garancija do noemvri 16гб kingston savage RAM 2x8gb @2800mhz CL15 (stock 2666cl13) gtx1070 Palit, 500gb samsung NVME 970EVO garancija treba da proveram do koga e asus ROG...
На врв Дно